Huvudsaklig CPV-kod 50500000 Reparation och underhåll av pumpar, ventiler, kranar, metallbehållare och maskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramavtal för successiva avrop gällande Mekaniskt underhåll.
Upphandlingen är uppdelad i fyra (4) olika anbudsområden:
Driftområde Mitt
Driftområde Norr
Pumpstationer Mitt
Pumpstationer Norr
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45262600 Diverse entreprenader inom särskilda fackområden, 45262670 Metallbearbetning, 50530000 Reparation och underhåll av maskiner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen