509464-2021 - ÄndringSverige-Varberg: Brandfordon
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Brandbil lastväxlarfordon
Referensnummer: SVN 2021/100
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34144210 Brandfordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Räddningstjänsten Väst inbjuder intresserade leverantörer till anbudsgivning avseende brandbil lastväxlarfordon.