509504-2024 - Resultat
Sverige – Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster – Ekologitjänster - naturvårdsåtgärder i landmiljöer
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelEkologitjänster - naturvårdsåtgärder i landmiljöer
BeskrivningNorrköpings kommun och inbjuder ert företag att lämna anbud i offentlig upphandling av ramavtal gällande Ekologitjänster - naturvårdsåtgärder i landmiljöer. Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92263:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90700000 Miljötjänster