Kort beskrivning
Upphandlingen avser konsulttjänster i Ledarutveckling för Region Skåne.
Upphandlingen omfattar följande delområden:
1.Chefs-och ledarutveckling Chefshandledning, Chef- och ledarträning/ledarskapsutveckling, Ledningsgrupputveckling
2. Förändringsledarskap
3. Tillitsbaserat ledarskap i praktiken
4. Karriärrådgivning
5. Projektledarutbildning