509923-2020 - ResultatSverige-LYSEKIL: Bränslen
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bulkleverans och stationstankning av diesel till RAMBO 2020.
Referensnummer: 20/7
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
09100000 Bränslen
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
09134200 Dieselbränsle
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen