509941-2020 - ResultatSverige-LIDKÖPING: Larmsystem
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trygghetslarm till särskilda boenden och LSS-boenden
Referensnummer: 2018-130
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35121700 Larmsystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Kommunalförbundet Göliska IT upphandlar ramavtal "Larmsystem till särskilda boenden och LSSboenden".
Sista anbudsdag
Anbudet ska vara Köparen tillhanda senast: 2019-11-25 23:59.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45312000 Installation av larmsystem och antenner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen