510069-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallstjänster – Behandling och transport av farligt avfall
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBehandling och transport av farligt avfall
BeskrivningBehandling och transport av farligt avfall
Intern identifierareUH 24-26
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelMASTERMALL NY
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerella krav (1)