2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel - Färskt kött
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Livsmedel - Färskt kött.
Intern identifierare: 175/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15110000 Kött
Ytterligare klassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d, 15112130 Kyckling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Livsmedel - Färskt kött