Upphandlingen avser ramavtal för tekniska konsulttjänster inom geoteknik.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71300000 Ingenjörstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen