Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
IT-konsult för uppdrag relaterat till JeMS
Referensnummer: 304-8659-2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
The County Administrative Board of Västerbotten invites you to bid for a contract concerning the customisation and maintenance of the electronic monitoring system for the Northern Periphery and Arctic Programme 2021–2027 (hereinafter NPA programme).
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 110 000,00 EUR
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen