Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsulter för identitetshantering (MIM)
Referensnummer: 2021-00382
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72212732 Programvaruutvecklingstjänster för datasäkerhet
II.1.4.
Kort beskrivning
Konsulttjänst för service, support och utveckling av Microsofts identitetshanteringssystem, MIM.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning, 72250000 System- och stödtjänster, 72260000 Programrelaterade tjänster, 72261000 Stödtjänster för programvara
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen