2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digital tillsyn inkl. teknik i ordinärt boende 2025
Beskrivning: Upphandlingen avser kommunens behov av digital tillsyn inklusive teknik i ordinärt boende såsom kameror inklusive internetkommunikation via 4G, utalarmering, kundportal samt service och support
Intern identifierare: KLF2025/103
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 30237240 Webbkamera, 35125000 Övervakningssystem, 35125300 Övervakningskameror, 48000000 Programvara och informationssystem, 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Digital tillsyn inkl. teknik i ordinärt boende 2025