Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18143000 Skyddskläder
Ytterligare klassificering (cpv): 18443500 Visir, 33735100 Skyddsglasögon, 35113400 Skydds- och säkerhetskläder, 35113410 Kläder för biologiskt eller kemiskt skydd, 35113490 Skyddsrock
Leveransplats
Ort: Stockholm
Postnummer: 106 75
Del av land (NUTS): Östergötlands län (SE123)