510834-2023 - ÄndringSverige-Eskilstuna: Avfallstransport
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tömning och transport av förpackningsmaterial från ÅVS
Referensnummer: UH 23-43
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90512000 Avfallstransport
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser tömning och transport av förpackningsmaterial från ÅVS