See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nätverksprodukter, support och övriga tjänster
Beskrivning: Sveriges Radio upphandlar stöd för köp av Nätverksprodukter, support och övriga tjänster
Föregående meddelande: 607941-2022
Intern identifierare: SR2222
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64000000 Post- och telekommunikationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Område 1: Nätverksprodukter
Beskrivning: N/A
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Säkerhet
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Område 2: Konsult