510979-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Snittblommor – Blombuketter och mindre krukväxter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBlombuketter och mindre krukväxter
BeskrivningPolismyndigheten söker en leverantör som kan förse hela myndigheten med blombuketter och mindre krukväxter till exempelvis uppvaktningar, pensionsavgångar, barnafödsel och begravningar.
Intern identifierareA456.068/2023-939
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 03121200 Snittblommor
Ytterligare klassificering (cpv): 03121210 Blomsteruppsättningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareBlombuketter och mindre krukväxter