511221-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Analystjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av analytiskt stöd för analys av resultat från NEA:s RBHT-projektet
Referensnummer: SSM2020-652
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71620000 Analystjänster
II.1.4.
Kort beskrivning