511324-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reklam och marknadsföring – Ramavtal originalframställning nationalparksskyltar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal originalframställning nationalparksskyltar
BeskrivningRamavtal för framställning av original till skyltar och foldrar till nationalparker
Intern identifierare114-30070-2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del