Huvudsaklig CPV-kod 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar funktionsansvarig för Stödfunktionen Kvalitet, se vidare bifogad funktionsbeskrivning. Avtalet är ett resursavtal där resurser för kvalitetsstyrning kommer ingå såsom Funktionsansvarig, specialister och handläggare.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79411000 Allmän organisationsrådgivning, 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 79990000 Diverse företagstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen