Huvudsaklig CPV-kod 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Stockholm har för avsikt att upphandla ramavtal för strategisk kommunikationsrådgivning koncernövergripande, inkl. varumärkesstrategi enligt bifogade dokument.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen