2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster Rydsområdets skolor och förskolor samt Arenaskolan
Beskrivning: Städtjänster Rydsområdets skolor och förskolor samt Arenaskolan. Städningen består av daglig städning, golvvård, storstsädning och fönsterputsning
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90919300 Städning av skolor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:111396:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning