See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster Älvdalen
Beskrivning: Välkomna att lämna anbud avseende revisionstjänster för Älvdalens kommunkoncern för räkenskapsåren 2026-2027 med möjlighet till förlängning 2028 och 2029. Tjänster som efterfrågas är: Sakkunnig till kommunens revisorerRevision kommunen (finansiell)Sakkunnig till lekmannarevisorerna i kommunens aktiebolag Avgränsning som ej ingår i detta avtal Revision i kommunens aktiebolag (finansiell)
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110620:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79212100 Finansiell revision, 79212300 Tjänster i samband med i lag föreskriven revision