See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Patientövervakning
Beskrivning: Det system som nu upphandlas ska tillsammans med befintligt system skapa en obruten vårdkedja där patientdata och registrerade mätdata obrutet ska följa patienten genom vårdförloppet. Vi har sedan tidigare en infrastruktur för denna utrustning som inte medger andra utrustningar för att kunna uppfylla den obrutna vårdkedjan som beskrivs ovan.
Föregående meddelande: 000000-2025
Intern identifierare: MT 2023-0054-c / 23RS1889
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000