511599-2019 - ÄndringSverige-Oskarshamn: Elektricitet
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Leveranser och prissäkring av el
Referensnummer: U-099-2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
09310000 Elektricitet
II.1.4.
Kort beskrivning
Oskarshamns kommun och Oskarshamns Utvecklings AB inbjuder till anbudsgivning avseende leveranser och prissäkring av elenergi.
Bakgrund
Oskarshamns kommun och Oskarshamns Utvecklings AB inbjuder till anbudsgivning avseende leveranser och prissäkring av elenergi. Avseende prisområde 4.