511644-2019 - Frivillig förhandsinsynSverige-Karlskrona: Njursjukvård eller specialistvård för sjukdomar i nervsystemet
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Njurstensbehandling (ESWL)
Referensnummer: 2019/02096
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85121220 Njursjukvård eller specialistvård för sjukdomar i nervsystemet
II.1.4.
Kort beskrivning
Mobil njurstensbehandling (ESWL).
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Mobil Njurstensbehandling (ESWL)