See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Växter till Svedala stationsområde
Beskrivning: Träd, perenner, buskar och vårblommande lök.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03120000 Trädgårdsväxter och plantskoleprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Etapp A
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99942:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Etapp B
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99942:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Etapp C
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99942:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Etapp D
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99942:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Etapp E
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99942:Lot:5