See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service och installation av gemensamma tvättstugor
Beskrivning: Upphandling av service och installation av gemensamma tvättstugor till MKB Fastighets AB.
Föregående meddelande: 580914-2023
Intern identifierare: 2023MKB-1924
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000