511736-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – FoU-tjänster samt tillhörande konsulttjänster – Automation
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAutomation
BeskrivningRISE is procuring a solution for automation of a high-throughput microbial centre comprising several types of equipment of different brands.
Intern identifierare24/90
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 73000000 FoU-tjänster samt tillhörande konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelAutomation (1)