511840-2017 - ResultatSverige-Huddinge: Skyltar och upplysta skyltar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skyltar och dekaler
Referensnummer: 2017/147
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34992000 Skyltar och upplysta skyltar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar, i samråd med Beställaren, tillverkning och produktion, leverans och montering/installation av skyltar, inklusive underhåll och service efter garantitidens utgång för tillhandahållna skyltar. Skyltar kan vara allt från hänvisningsskyltar, specialskyltar och stripning och klistring av dekorer/dekaler.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34928472 Skyltar, 44423400 Skyltar och liknande föremål
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen