511913-2020 - PlaneringSverige-Helsingborg: Målning av tak och övrig ytbehandling
Förhandsmeddelande
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI Måleritjänster, invändigt
Referensnummer: 20/82
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45261220 Målning av tak och övrig ytbehandling
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Målning