511924-2023 - ÄndringSverige-Umeå: Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader med anknytning till hälsovård
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal avseende byggservice och fastighetsunderhåll
Referensnummer: RS 511-2023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45215100 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader med anknytning till hälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar ramavtal avseende byggservice och fastighetsunderhåll. För mer information se förfrågningsunderlaget.