See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: 202323 Inredning och cirkulära tjänster
Beskrivning: Inredning och cirkulära tjänster till SVT, SR, UR och SRF. Omfattar leverans till hela Sverige
Föregående meddelande: 353549-2023
Intern identifierare: 202323
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000