Huvudsaklig CPV-kod 71800000 Konsulttjänster med avseende på vattenförsörjning och avfall
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar Ängelholms kommuns behov av projektledare inom följande anbudsområden:
1. Projektledare för ledningsnät
2. Projektledare inom processteknik för dricksvatten och tryckstegringsstationer
3. Projektledare inom processteknik för avloppsvatten inkl. pumpstationer
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71242000 Projektering och formgivning, kostnadsuppskattning, 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster, 90713100 Konsulttjänster för vattenförsörjning och avloppsvatten utom för byggprojekt
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen