Huvudsaklig CPV-kod 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ett ramavtal som omfattar succesiva inköp av multifunktionsskrivare och skrivare inklusive service, toner och andra förbrukningsvaror samt tillhörande tjänster och option på lösning för Follow-me till Täbys Kommuns samtliga enheter.