Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service och reparationstjänster på personbilar och lätta lastbilar
Referensnummer: 2017-1136
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Service och reparationer för i första hand våra leasade fordon.
Beskrivning.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 50112000 Reparation och underhåll av bilar, 50112100 Reparation av bilar, 50112200 Underhåll av bilar, 50114000 Reparation och underhåll av lastbilar, 50114100 Reparation av lastbilar, 50114200 Underhåll av lastbilar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen