51222-2021 - ResultatSverige-Halmstad: Reparation och underhåll
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Reparation och underhåll av Plastkonstruktioner
Referensnummer: HEM 2020/00172
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50000000 Reparation och underhåll
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar reparation och underhåll av plastkonstruktioner i samtliga produktionsanläggningar inom verksamhetsområdet Produktion.
Upphandlingen består av två delar:
Del 1: Reparation och underhåll av härdplaster
Del 2: Reparation och underhåll av termoplaster.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen