512235-2023 - ÄndringSverige-Kristianstad: Tillagning av måltider
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Måltider till patienter och personal i Helsingborg och Ystad
Referensnummer: 2023-O000982
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55322000 Tillagning av måltider
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av måltider till patienter och personal i Helsingborg och Ystad (varav patientmåltider till Ystad och personalmåltider (matlådan) i Helsingborg och Ystad är optioner)