Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2022-1133 Konsulter för ansökningar av yrkesutbildningar
Referensnummer: TI 2022-1133
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 80500000 Utbildningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Konsulter som stöd vid framtagande av nya utbildningar och ansökan till
myndigheten för yrkeshögskolan.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 80300000 Högre utbildning, 80400000 Vuxen- och annan undervisning, 80530000 Yrkesutbildning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen