See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyra och tvätt av renrumskläder
Beskrivning: Upphandlingen avser hyra och tvätt av renrumskläder, även tvätt av Chalmers egna renrumskläder ska kunna tillhandahållas.
Föregående meddelande: 566772-2023
Intern identifierare: C 2023-1422
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98310000 Tvätt- och kemtvättstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandlingsdokument