Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Cryopreserved Liver Cells
Referensnummer: 2-1153/2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 33698000 Kliniska produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
KI wishes to sign Framework Agreements with 3 suppliers of cryopreserved liver cells. Call-off orders will be placed after a 2nd competition based on actual needs, quality and price.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33141560 Organ från människa, 85145000 Tjänster tillhandahållna av medicinska laboratorier
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen