See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastbilar med lastväxlare
Beskrivning: Upphandlingen består av 2 st lastbilar med lastväxlare.
Intern identifierare: LBVAAB 2025/00192
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 34134000 Lastbilar med flak och tipptruckar, 34134100 Lastbilar med flak, 34142100 Lastbilar med hissflak
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000