See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop DIS Modernisering 7978 Källby ARV Utjämningstank mellan mekanisk förtjockning och värmeväxlare
Beskrivning: Utjämningstank mellan mekanisk förtjockning och värmeväxlare
Föregående meddelande: 123456-2025
Intern identifierare: 25/00058
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Upphandling inom DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000