512929-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Undersöknings- och säkerhetstjänster – Bakgrundskontroller
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBakgrundskontroller
BeskrivningUpphandlingen omfattar bakgrundskontroller i samband med anställning av medarbetare.
Intern identifierare25/69
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79700000 Undersöknings- och säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000