Upphandlingen avser leverans av 2 st. 3,5 tons dieseldrivna motviktstruckar containerutförande samt 2 st. 8 tons eldrivna motviktstruckar för magasinshantering av pappersprodukter till Norrköpings Hamn AB.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen