513069-2020 - ÄndringSverige-AVESTA: Tvätt, disk och rengöringsmedel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städkem och papper-plastprodukter Avesta, Norberg, Avesta Vatten och Avfall AB
Referensnummer: 2019-000124
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39831200 Tvätt, disk och rengöringsmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av städkem, papper-plastprodukter för Avesta Norberg Avesta Vatten och Avfall AB
Upphandlande myndighet
Avesta kommunOrg.nr 21200-2262
Norbergs kommunOrg.nr 212000-2072
Avesta Vatten och Avfall ABOrg.nr 556827-5084