See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skyltar
Beskrivning: Upphandling av skyltar och dekaler
Intern identifierare: KS 2024-00078
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Upphandling skyltar och dekaler
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Utomhus och inomhusskyltar
Beskrivning: upphandling skyltar och dekaler
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Dekor Folie Dekaler
Beskrivning: Upphandling av skyltar och dekaler.