See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Första linjens support (Servicedesk) och På Plats Support (PPS)
Beskrivning: Uppdraget gäller Första linjens support (Servicedesk) samt På Plats Support (PPS).
Intern identifierare: 24/51
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Anbudsformulär