Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33652000 Cytostatika/cytotoxiska medel och immunmodulerande medel
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 2 800 000 000,00 SEK