2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fuel-cell system
Beskrivning: Stockholm University's Baltic Sea Centre intends to procure a fuel-cell system.
Intern identifierare: SU-484-0043-22
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Procurement of a fuel-cell system
Intern identifierare: Fuel-cell system