Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digitalt cykelverktyg
Referensnummer: D2019-019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 48000000 Programvara och informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
RFI för utveckling av digitalt cykelverktyg
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48810000 Informationssystem, 48900000 Diverse programvara och datorsystem, 71354000 Kartframställning, 71354100 Digital kartläggning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI gällande utveckling av digitalt cykelverktyg